Нұр-Сұлтан қаласы колледждерінің табысқа жеткен үздік студенттерін анықтау бойынша комиссия отырысының хаттамасы

Күн тәртібі:

  • «Қазақстан Республикасы колледждерінің ТОП 100 студенті» жобасының Ережесіне сәйкес Нұр-Сұлтан қаласы колледждерінің табысқа жеткен үздік студенттерін анықтау. 

Қатысқандар:

Р.А. Иманғазинова – Нұр-Сұлтан қаласы Білім  басқармасы басшысының орынбасары, комиссия құрамының төрайымы; 

Комиссия құрамының мүшелері:

Ж.А. Абдрасилова – Нұр-Сұлтан қаласы Білім  басқармасының техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің бас маманы;

Н.С. Исина – Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Білім беруді жаңғырту орталығы» МКҚК техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің әдіскері

Ч.М. Тлеулин – Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Астана жастары» КММ басшысы

А.Б. Ерментаев – Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Астана жастары» КММ басшысының орынбасары; 

А.А. Жұманбаева – Нұр-Сұлтан қаласы «Рухани жаңғыру»  жобалық кеңсесінің директоры; 

П. Қайрат –  «Jaskongress» қайырымдылық қорының басшысы

Тыңдалды:

Р.А. Иманғазинова: Қатысушыларды Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2020 жылғы 01 маусымдағы «Қазақстан Республикасы колледждерінің ТОП 100 студенті» Ережесін және Нұр-Сұлтан қаласы колледждерінің табысқа жеткен үздік студенттерін анықтау бойынша комиссия құрамын құру туралы 2020 жылдың 15 қыркүйектегі № 362 бұйрығымен таныстырды. 

Ж.А. Абдрасилова:  Комиссия қарауына белгіленген мерзімде 27 техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынан келіп түскен 68 сұраным мен қоса тіркелген материалдарды (фотосурет, презентация, эссе, видео, студент жетістіктері туралы қысқаша мәлімет) таныстырды: 

1. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің  «Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі» МКҚК; 

2. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Техникалық колледжі» МКҚК; 

  • Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Технологиялық колледжі» МКҚК;

4. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Құрылыс-техникалық колледжі» МКҚК;

5. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Кәсіптік-техникалық колледжі» КММ;

6. Нұр-Сұлтан қаласы Білім басқармасының «Гуманитарлық колледжі» МКҚК;

7. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары көлік және коммуникация колледжі»  МКК; 

8. Нұр-Сұлтан қаласы  әкімдігінің ШЖҚ «Сервис және туризм колледжі» МКК; 

9. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «ASTANA POLYTECHNIC» жоғары колледжі» МКК;

10. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары медициналық колледжі» МКК; 

  • «Еуразия гуманитарлық институтының колледжі» мекемесі;
  • «Медикалық-техникалық колледж» ЖШС;
  • «Даналык» колледжі;

14. Нұр-Сұлтан қаласындағы «Қазтұтынуодағының жоғары сауда-экономикалық колледжі» білім беру мекемесі;

15. «Қазақстан Халықаралық Лингвистикалық колледжі» ЖШС;

  • «Томирис» Медициналық колледжі» ЖШС; 
  • «ҚазГЮУ Гуманитарлық-заң колледжі»ЖШС;
  • «Менеджмент және бизнес колледжі» ЖШС;
  • «Қаржы академиясы» АҚ колледжі 

20. «Астана-Профи» қалалық шаруашылық колледжі» мекемесі;

21. «АСУ» гуманитарлық-техникалық колледж» ЖШС; 

22. «М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ-ның Ақмола колледжі» ЖШС;

23. «Нұр-Сұлтан қаласының Д.А.Қонаев атындағы колледжі» мекемесі;

24. «Тұран» колледжі;

25. «Басқару колледжі» ЖШС;

          26. «Шипагер» медициналық колледжі» жеке мекемесі;

          27.  «Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ колледжі.

Р.А.Иманғазинова: Ереже талаптарына сәйкес конкурстық материалдарды комиссия мүшелерінің қарауына және бағалау кезінде 5 балдық жүйе бойынша жүргізуді ұсынды. 

Комиссия мүшелері бірауыздан қолдап, конкурстық материалдардың Ережеге сәйкес тапсырылғандығын және конкурсқа қатысушылардың материалдары мұқият қаралғанын, сонымен қатар, 5 балдық жүйе бойынша бағаланғанын атап өтті. 

Комиссия мүшелері өз пікірлерімен алмасып, шешті: 

1. Нұр-Сұлтан қаласы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының табысқа жеткен үздік келесі студенттерін Жобаның республикалық кезеңіне жіберу: 

Клименко Алина Григорьевна Нұр-Сұлтан қаласы Білім басқармасының «Гуманитарлық колледжі» МКҚК;
Ильясова Индира Тимурқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары медициналық колледжі» МКК; 
Демин Антон Александрович «Еуразия гуманитарлық институтының колледжі» мекемесі; 
Жақыпбек Райымбек Өмірбекұлы «Қаржы академиясы» АҚ колледжі; 
Нығыметова Мөлдір Нұрболқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «ASTANA POLYTECHNIC» жоғары колледжі» МКК;
Павлов Алексей Алексеевич Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Сервис және туризм колледжі»  МКК; 
Музафарова Асылжан Улугбеккызы «Менеджмент және бизнес колледжі» ЖШС;
Қабажай Жансая Асанқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Технологиялық колледжі» МКҚК;
Сайран Сагыныш  «М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы» АҚ-ның Ақмола колледжі» ЖШС;
Айтуган Мөлдір «Шипагер» медициналық колледжі» жеке мекемесі.

2. Нұр-Сұлтан қаласы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының табысқа жеткен келесі студенттерін Жобаның республикалық кезеңіне жіберуді ұсыну: 

Баймұратқызы Толғанай Нұр-Сұлтан қаласы Білім басқармасының «Гуманитарлық колледжі» МКҚК;
Құрбанбек Ақерке  Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары медициналық колледжі» МКК; 
Абдимауленова Жасмина Гамзатовна «Еуразия гуманитарлық институтының колледжі» мекемесі; 
Жакенова Меруерт Болатовна «Қазақстан Халықаралық Лингвистикалық колледжі» ЖШС; 
Узбекова Сагыныш Амиржанқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «ASTANA POLYTECHNIC» жоғары колледжі» МКК;
Тұрмағанбет Әдемі Оразалықызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «ASTANA POLYTECHNIC» жоғары колледжі» МКК;
Ералханұлы Арнұр Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары көлік және коммуникация колледжі» МКК;  
Құрманаева Әсел Бауыржанқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Жоғары көлік және коммуникация колледжі» МКК;  
Ширгатова Зарина Айбатовна «Даналык» колледжі;
Дүйсенбек Диана Ержанкызы «Даналык» колледжі; 
Базарбаев Улан  «ҚазГЮУ Гуманитарлық-заң колледжі»ЖШС;
Сагадатова Баян Куанышевна «Менеджмент және бизнес колледжі» ЖШС;
Харламова

Александра Алексеевна

«Томирис» Медициналық колледжі» ЖШС; 
Болатов Даниал Бауыржанұлы  «Қаржы академиясы» АҚ колледжі; 
Бейспай Ильяс Тлеулесұлы «Астана-Профи» қалалық шаруашылық колледжі» мекемесі; 
Саркеева Данагүл Қызырбекқызы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Кәсіптік-техникалық колледжі» КММ;
Палуанов Мейірбек Сәкенұлы  Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Кәсіптік-техникалық колледжі» КММ;
Нұралы Рамазан Даулетұлы Нұр-Сұлтан қаласындағы «Қазтұтынуодағының жоғары сауда-экономикалық колледжі» білім беру мекемесі;
Әбдікешов Мерей Дарханұлы Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Құрылыс – техникалық колледжі» МКҚК; 
Айдарбек Санжар Серікбайұлы  «Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ колледжі.

3. Нұр-Сұлтан қаласы колледждерінің табысқа жеткен үздік студенттері Білім басқармасының ресми сайтында жариялансын.

Комиссия төрайымы: Р.Иманғазинова
Комиссия мүшелері: Ж.  Абдрасилова
Н. Исина

Ч. Тлеулин

А. Ерментаев
А. Жұманбаева
П. Қайрат