«АСТАНА ДАРЫНЫ» ОРТАЛЫҒЫНЫҢ 2018 ЖЫЛҒЫ ОЛИМПИАДАЛАР ТІЗІМІ

9.02.2017

Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде өткізілетін олимпиадалар

Өткізу мерзімі

1

Мектепке  дейінгі  мекемелердегі  мектепалды  даярлық топтарына  арналған «Ертегілер білгірі» қалалық  интеллектуалдық олимпиадасы

сәуір

2

Мектеп жасына дейінгі балалардың «Жұлдызды   жол» қалалық шығармашылық конкурсы 

мамыр

3

Мектеп жасына дейінгі балалардың «Ғажайып күз» қалалық сурет конкурсы

қазан

4

«Елорданың еркетайы» қалалық қашықтық конкурс

желтоқсан

Бастауыш сынып оқушыларына арналған олимпиадалар (1-4 сыныптар)

Өткізу мерзімі

5

1-3 сынып оқушыларына арналған «Математика және логика»  олимпиадасы

қаңтар

6

1-4 сынып оқушыларына арналған «Интеллектум»  олимпиадасы

ақпан

7

3-4  сынып оқушылары арасында «Алтын сақа» математискалық олимпиадасы 

15-16, 24 ақпан

8

4-сынып оқушылары арасындағы олимпиада

сәуір

9

Бастауыш сынып оқушылары арасындағы «Бастау»  қалалық математикалық турнирі

сәуір

10

Қазақ тілінде оқытатын мектептердегі 4-сынып оқушылары арасында өткізілетін «Сөз – мерген» тіл танымдық олимпиадасы

мамыр

11

2-3-сынып оқушылары арасында (орыс тілі, қазақ тілі, дүние тану) «Нұршуақ» интеллектуалды конкурсын өткізу

мамыр

12

Мемлекеттік тілде оқытатын мамандандырылған мектептердің 4-5 сынып оқушылары арасында «Зерде» қалалық математика олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

Сәуір

13

Бастауыш сынып оқушылары арасында өткізілетін «Бастау» Республикалық математикалық турниріне қатысу

маусым

14

3-4-сынып оқушылары арасында «математикалық сайыс» ұйымдастырып,

 өткізу

қазан

15

2-3 сынып оқушылары арасындағы «Сөз құдыреті» мәнерлеп оқу конкурсы

қазан

16

Д.Садвакасов атындағы кубок үшін шахматтан халықаралық турнирге қатысуды ұйымдастыру

28 қазан, 5 қараша

Орта буын оқушыларына арналған олимпиадалар (5-7 сыныптар)

 

Өткізу мерзімі

17

Жаратылыстану-математикалық бағыты бойынша 7 сынып оқушыларының  олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

Қаңтар

18

«Полиглот» қалалық гуманитарлық олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

Ақпанның 3- онкүндігі

20

5-8-сынып оқушылары арасында «Жас ғалым» жаратылыстану бағыты бойынша қалалық олимпиадасы (математика, биология, география)

Ақпан айының 2-онкүндігі

21

Химия пәні бойынша 8-10 сынып оқушыларына арналған  қалалық олимпиада

Наурыз

23

Қазақстан тарихы бойынша «Тарих ата» Республикалық дистанциондық олимпиадасына қатысу

Ақпан-мамыр

24

Мемлекеттік тілде оқытатын мамандандырылған мектептердің 4-5 сынып оқушылары арасында «Зерде» қалалық математика олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

мамыр

25

Жалпы білім беретін пәндерден олимпиадаларға қатысушы оқушылар үшін Бурабай демалыс аймағында Жазғы кіші академия оқу-танымдық ауысымын ұйымдастыру

маусым

26

5-6  сынып оқушылары арасында «Алтын сақа» математикалық олимпиадасы 

16-17, 21 қазан

27

Д.Садвакасов кубогы үшін халықаралық шахмат турниріне қатысу

28 қазан – 5 қараша

28

Астана қаласы оқушыларының астрофизикадан «Бөбек» Республикалық турниріне қатысу

26 қараша -              3 желтоқсан

Жоғары буын оқушыларына арналған олимпиадалар (8-11 сыныптар)

Өткізу мерзімі

29

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың Республикалық олимпиадасының (қалалық) ІІІ кезеңінің ұйымдастыру және өткізу

5-6 қаңтар

30

7-8 сынып оқушылары арасында аймақтық жас математиктер турниріне қатысуды ұйымдастыру 

16-19 қаңтар

31

Республикалық СТЭМ олимпиадасының ІІ(аудандық) кезеңін ұйымдастыру және өткізу

Қаңтардың 3- онкүндігі

32

Математика, физика және информатика пәндерінен Халықаралық Жәутіков олимпиадасына қатысу

Қаңтар

33

ХІV – В.А.Лиге арналған математикалық турнир

3 ақпан

34

Жалпы білім беретін пәндерден «Әл Фараби» республикалық  олимпиадасы

ақпан

35

Республикалық СТЭМ олимпиадасының ІІІ(қалалық) кезеңін ұйымдастыру және өткізу

Ақпан

36

Республикалық «Ақберен» өнер байқауының қалалық кезеңін ұйымдастыру және өткізу

Ақпан

37

Робототехникадан қалалық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу

Ақпан

38

8-11 сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша  Сұлтанғазин атындағы қалалық олимпиаданы ұйымдастыру және өткізу

Ақпанның 3- онкүндігі

39

Қазақстан тарихы бойынша «Тарих ата» Республикалық дистанциондық олимпиадасына қатысу

Ақпан-мамыр

40

5 – 8- сынып оқушылары арасында «Жас математик» қалалық олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

Ақпанның 3-онкүндігі

41

Физика, математика пәндері бойынша Азия – Тынық мұхиты олимпиадасы мен «Жібек жолы» дистанциондық математикалық олимпиадасына оқушылардың қатысуын ұйымдастыру

Ақпан-наурыз

42

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиадасының ІV кезеңне қатысу 

наурыз

43

«KATEV» ұжымымен бірлескен қазақ тілінен «Жарқын болашақ» Республикалық олимпиадасы

наурыз

44

8-10 сынып оқушыларына арналған химия олимпиадасы

наурыз

45

Республикалық «Ақберен» өнер байқауына қатысу.

наурыз

46

«Талантты мұғалім – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиадасын жоғары сынып оқушылары, жас мұғалімдер мен психологтар арасында ұйымдастыру және өткізу

Наурыздың 3- онкүндігі

47

Республикалық Ә. Кекілбаев оқуларына қатысу

сәуір

48

Қ.О.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен республикалық олимпиадасына қатысу

сәуір

49

Республикалық СТЭМ олимпиадасының ІV кезеңін ұйымдастыру және өткізу

сәуір

50

Қоршаған ортаның мәселелері бойынша «Адам. Жер.Космос» жалпыресейлік ғылыми жобалар олимпиадасына қатысу

18-23 сәуір

51

Экологиядан Республикалық олимпиада

сәуір

52

7-8 сынып оқушыларының қалалық  ФизМат олимпиадасы

сәуір

53

8-9-сынып оқушылары арасында қалалық «Олимпиец» олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу

сәуір

54

Казахстан тарихынан «Тарих ата»  Республикалық қашықтық олимпиадасы 

мамыр

55

«Талантты ұстаз-дарынды балаларға» жоғары сынып оқушылары, жас мұғалімдер мен психологтар арасындағы Республикалық педагогикалық олимпиадасына қатысу

Мамыр

56

«Робототехника» халықаралық чемпионаты

мамыр-маусым

57

Халықаралық Балқан математика олимпиалдасына қатысуды ұйымдастыру

Маусым

58

Физика, информатика, химия, биология пәндерінен «Түймаада» халықаралық олимпиадасына қатысу

Маусым

59

Жалпы білім беретін пәндерден олимпиадаларға қатысушы оқушылар үшін Бурабай демалыс аймағында Жазғы кіші академия оқу-танымдық ауысымын ұйымдастыру

шілде

60

Халықаралық математика(IMO) олимпиалдасына қатысуды ұйымдастыру

Шілде

61

Халықаралық физика(IPhO) олимпиалдасына қатысуды ұйымдастыру

Шілде

62

Халықаралық информатика(IOI) олимпиалдасына қатысуды ұйымдастыру

Тамыз

63

Батыс Қытай математикалық олимпиадасына қатысуды ұйымдастыру

Тамыз

64

Жалпы білім беру мекемелері арасындағы республикалық Абай оқуларына қатысуды ұйымдастыру

11-13 қыркүйек

65

Информатикадан Еуразиялық олимпиадасының қашықтық турына қатысуды ұйымдастыру

Қыркүйек

66

 Қазақ тілінен «Тіл – мемлекетіміздің тәуелсіздік символы» атты Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысу

қыркүйек

67

Астана қаласы оқушыларының ІІ мегаполистер олимпиадасына(Мәскеу) қатысуын ұйымдастыру

4-10 қыркүйек

68

«MOSTRATEC» (Бразилия) халықаралық конкурсына қатысуды ұйымдастыру

Қазан

69

Қазақстан және дүниежүзі тарихынан оқушылардың Республикалық қашықтық олимпиадасы

қазан

70

Математика, физика, химия және биология пәндері бойынша Президенттік олимпиаданың І аймақтық кезеңін ұйымдастыру және өткізу

18 қазан

71

Лингвистикадан Республикалық олимпиаданың ІІ – қалалық кезеңін ұйымдастырып, өткізу

20 қазан

72

9 сынып оқушыларының химиядан Қ.Сатпаев атындағы Республикалық олимпиадасына қатысу

қазан-қараша

73

Математика, физика, химия және биология пәндері бойынша Президенттік олимпиадасының финалына қатысу

Қараша-желтоқсан

74

«Елордалық білім беру мекемелерінің көсбасшы оқушылары» қалалық конкурсын ұйымдастыру және өткізу

Қараша

75

Информатика пәні бойынша ІХ Еуразиялық олимпиаданың интернет іріктеу кезеңі

5 қараша

76

Экономикадан ОФ «Джуниор Эчивмент Казахстанмен» бірлескен олимпиада

қараша

77

Лингвистикадан Республикалық олимпиаданың қорытынды  кезеңіне қатысу

28 қараша

78

Астана қаласы оқушыларының астрофизикадан «Бөбек» Республикалық турниріне қатысу

26 қараша -              3 желтоқсан

79

Информатикадан ІХ Еуразиялық олимпиаданың ақтық кезеңіне қатысу

9-10 желтоқсан

80

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың ІІ (аудандық) кезеңін ұйымдастыру және өткізу

Желтоқсан

Мұғалімдерге арналған олимпиадалар мен конкурстар

Өткізу мерзімі

81

Инновациялық идеялар фестивалін ұйымдастыру және өткізу

Наурыз

82

«Талантты мұғалім – дарынды балаларға» қалалық педагогикалық олимпиадасын жоғары сынып оқушылары, жас мұғалімдер мен психологтар арасында ұйымдастыру және өткізу

Наурыздың 3- онкүндігі

83

«Талантты ұстаз-дарынды балаларға» Республикалық педагогикалық олимпиадасына қатысу

Мамыр

107

Республикалық «Инновациялық–педагогикалық идеялар» фестиваліне қатысуды ұйымдастыру

12-14 декабря

Қашықтық олимпиадалар

Мұғалімдерге арналған олимпиадалар

Өткізу мерзімі

108

Қазақстан тарихы мұғалімдер үшін

26 Қыркүйек 2017 08:00-ден 28 Қыркүйек 2017 21:00 дейін

109

Дүниежүзі тарихы мұғалімдер үшін

26 Қыркүйек 2017 08:00-ден 28 Қыркүйек 2017 21:00дейін

110

География мұғалімдер үшін

11 Қазан 2017 08:00 ден 12 Қазан 2017 21:00

111

Ағылшын тілі мұғалімдер үшін

11 Қазан 2017 08:00-ден 12 Қазан 2017 21:00

112

Бастауыш сынып мұғалімдерінің олимпиадасы

17 Қазан 2017 08:00-ден 19 Қазан 2017 21:00

113

Қазақ тілі мұғалімдер үшін

21 Қараша 2017 08:00-ден 23 Қараша 2017 21:00

114

Қазақ әдебиеті мұғалімдер үшін

21 Қараша 2017 08:00-ден 23 Қараша 2017 21:00

115

Жаңартылған оқу бағдарламасындағы Педагогическалық ғылым

28 Қараша 2017 08:00-ден 30 Қараша 2017 23:00

116

Орыс тілі мұғалімдер үшін

4 Желтоқсан 2017 08:00-ден 6 Желтоқсан 2017 21:00

117

Орыс әдебиеті мұғалімдер үшін

4 Желтоқсан 2017 08:00-ден 6 Желтоқсан 2017 21:00

118

Қазақстан тарихы мұғалімдер үшін

26 Қыркүйек 2017 08:00-ден 28 Қыркүйек 2017 21:00

Оқушылардың "Күз - Қыс 2018"мезгілі олимпиадалары

 

119

Қазақстан тарихы 1 тур

11 Қыркүйек 2017 08:00-ден 30 Қыркүйек 2017 23:00

120

Дүниежүзі тарихы 1 тур

11 Қыркүйек 2017 08:00-ден 30 Қыркүйек 2017 23:00

121

География 1 тур

2 Қазан 2017 08:00-ден 26 Қазан 2017 23:00

122

Ағылшын тілі 1 тур

2 Қазан 2017 08:00-ден 26 Қазан 2017 23:00

123

"Жас эрудит" (4-5 сынып оқушыларының)

2 Қазан 2017 08:00ден 30 Қазан 2017 21:00

124

Қазақстан тарихы 2 тур

9 Қазан 2017 08:00-ден 21:00

125

Дүниежүзі тарихы 2 тур

10 Қазан 2017 08:00-ден 21:00

126

География 2 тур

7 Қараша 2017 08:00-ден 21:00

127

Қазақ тілі 1 тур

7 Қараша 2017 08:00-ден 30 Қазан 2017 23:00

128

Қазақ әдебиеті 1 тур

7 Қараша 2017 08:00-ден 30 Қараша 2017 23:00

129

Ағылшын тілі 2 тур

8 Қараша 2017 08:00-ден 23:00

130

Орыс тілі 1 тур

20 Қараша 2017 08:00-ден 20 Желтоқсан 2017 23:00

131

Орыс әдебиеті 1 тур

20 Қараша 2017 08:00-ден 20 Желтоқсан 2017 23:00

132

Қазақ тілі 2 тур

7 Желтоқсан 2017 с 08:00 до 23:00

133

Қазақ әдебиеті 2 тур

8 Желтоқсан 2017 08:00-ден 23:00

134

Орыс әдебиеті 2 тур

25 Желтоқсан 2017 08:00-ден 23:00

135

Орыс тілі 2 тур

26 Желтоқсан 2017 08:00-ден 23:00

Оқушылардың "Қыс - Көктем 2018"мезгілі олимпиадалары

136

Химия 1 тур

5 Қаңтар 2018 08:00-ден 25 Қаңтар 2018 23:00

137

Биология 1 тур

5 Қаңтар 2018 08:00-ден 25 Қаңтар 2018 23:00

138

Математика 1 тур

29 Қаңтар 2018 08:00-ден 1 Наурыз 2018 23:00

139

Физика 1 тур

29 Қаңтар 2018 08:00-ден 1 Наурыз 2018 23:00

140

Биология 2 тур

1 Ақпан 2018 08:00 ден 23:00

141

Химия 2 тур

1 Ақпан 2018 08:00 ден 23:00

142

Қазақ тілі 1 тур

19 Ақпан 2018 08:00 ден 15 Наурыз 2018 23:00

143

Қазахстан тарихы 1 тур

19 Ақпан 2018 08:00 ден 15 Наурыз 2018 23:00

144

Орыс тілі 1 тур

19 Ақпан 2018 08:00 ден 15 Наурыз 2018 23:00

145

Математика 2 тур

13 Наурыз 2018 08:00 ден 21:00

146

Физика 2 тур

13 Наурыз 2018 с 08:00 ден 21:00

147

Информатика 1 тур

28 Наурыз 2018 08:00 ден 2 Мамыр 2018 23:00

148

Адам. Қоғам. Құқық 1 тур

28 Наурыз 2018 08:00 ден 2 Мамыр 2018 23:00

149

Ағылшын тілі 1 тур

28 Наурыз 2018 08:00 ден 2 Мамыр 2018 23:00

150

Қазақ тілі 2 тур

3 Сәуір 2018 08:00 ден 23:00

151

Қазахстан тарихы 2 тур

4 Сәуір 2018 08:00 ден 23:00

152

Орыс тілі 2 тур

5 Сәуір 2018 с 08:00 до 23:00

153

Информатика 2 тур

16 Мамыр 2018 08:00 ден 23:00

Командалық олимпиадалар

154

I командалық олимпиада

5 Қазан 2017 с 10:00 ден 15:00

155

II командалық олимпиада

25 Қазан 2017 10:00 ден 15:00